84-242 Kębłowo
ul Wiejska 3
tel: 510-807-609
biuro@okna.com.pl

01-339 Warszawa
ul Rotundy 9
tel: 22 201 47 05,
email: okna@okna.eu.pl

Strona główna Oferta Kontakt

Okna - standardowe wymiary okien typowych

Niniejszy cennik prezentuje ceny na standardowe wymiary okien. Prosimy pamiętać że oprócz wymiarów okien typowych w naszej ofercie się także wszystkie nietypowe wymiary okien, a także nietypowe kształty takie jak np. okna łukowe, skośne, okrągłe itp. Okna typowe dopasowane są do otworów o równych wymiarach co dokładniej obrazuje poniższa tabela:

wymiary okien Na pewno dobrym rozwiązaniem planując budowę domu jest dopasowywanie otworów do okien typowych. W ten sposób można zaoszczędzić sporo pieniędzy ponieważ typowe wymiary okien są zdecydowanie w lepszych cenach niż nietypowe. Wiele producentów dopuszcza te pewne tolerancje w wymiarach, co do okien standardowych. Jeżeli producent np. dopuszcza tolerancję +-1,5cm to oznacza że np. okno o wymiarach 1480x1450 będzie także w standardowej cenie jak 1465x1435 (okno o34).

Aby dodatkowo ograniczyć koszty związane z oknami, należałoby wystrzegać się okien łukowych czy skośnych. Poza gorszymi właściwościami takich okien, są one także zdecydowanie droższe.

Okna typowe są tańsze z prostej przyczyny- ograniczenia odpadu profili podczas produkcji takiego okna. Wyprodukowanie okna standardowego daje możliwość minimalizowania odpadów.

Mimo wszystko zachęcamy do składania zapytań na okna zarówno typowe jak i nietypowe.

Okna typowe to pełnowartościowe okna, nie odbiegają niczym oknom nietypowym, a ich historia jest bardzo długa. W zasadzie jeszcze kilkanaście lat temu niewiele było firm które wykonywałyby okna nietypowe, ponieważ ich produkcja była bardzo droga.

Zawsze aktualną ofertę na okna pcv można otrzymać telefonicznie (22 266 86 06), wysyłając do nas e-mail lub bezpośrednio w naszym biurze w Warszawie.

Okna PCV cennik mieszczący się pod domeną http://oknacennik.pl jest własnością firmy Chwil, rozpowszechnianie go w całości lub fragmentach stanowi naruszenie praw autorskich i jest niezgodne z prawem. Firma Chwil jest jednym z największych dystrybutorów okien PCV największych i najbardziej renomowanych producentów okien w Polsce. Posiadamy profesjonalne ekipy montujące okna oraz salon z ekspozycją. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży okien w Warszawie.

Powyższy "Okna PCV cennik" przedstawia ceny ważne do 31. Kwiecień 2017r.

Ceny na okna pcv obowiązują przy zakupie minimum 2szt okien z montażem lub pełną wymianą, przy zakupie jedynie 1szt z montażem obowiązuje dopłata logistyczna +100zł brutto. Przy odbiorze osobistym okien, dopłaty nie obowiązują.

Ceny okien przedstawione w cenniku nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.

Aktualną ofertę lub nietypowe wyceny prosimy kierować na adres e-mail lub telefonicznie.

Napisz do nas zapytanie o ceny okien na maila: EMAIL.
partnerzy: wymiana okien oknapremium wymiana okien wymiana okien wymiana okien bok

© przez Okna Premium. Firma Chwil. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Prezentujemy standardowe wymiary okien typowych w celu ułatwienia doboru do własnych potrzeb. Do każdego systemu dodajemy własną opinię na jego temat. Szukaj także innych modeli okien.