84-242 Kębłowo
ul Wiejska 3
tel: 510-807-609
biuro@okna.com.pl

01-339 Warszawa
ul Rotundy 9
tel: 22 201 47 05,
email: okna@okna.eu.pl

Strona główna Oferta Kontakt

Cennik okien Rehau Geneo

Rehau Geneo Cennik rehau geneo rehau geneo przekrój

Najnowocześniejszy i najbardziej innowacyjny system okienny na rynku. Podczas gdy inni producenci nadal wytwarzają profile z polichlorku winylu, Rehau zrobił krok na przód i wyprodukował system okienny na bazie najnowocześniejszego tworzywa w dziedzinie techniki okiennej o nazwie RAU FIPRO. Jest to tworzywo kompozytowe na bazie włókna szklanego dzięki któremu zachowując bardzo wysokie parametry okna możemy tworzyć okna o dużych rozmiarach i przeróżnych kształtach bez stosowania stalowych wzmocnień które pogarszają parametry cieplne okien. Współczynnik przenikania ciepła całego okna REHAU GENEO oscyluje w granicach U=0,73 zatem są to okna które mogą być z powodzeniem stosowane w domach pasywnych. Jest to wyjątkowy produkt, dla najbardziej wymagających klientów, łączący w sobie nieograniczone możliwości aranżacji, oraz najwyższe parametry techniczne i użytkowe.

Polecamy stosować ten system wraz z ciepłym montażem w którym się specjalizujemy.

Profile:
Wzmocnienia:
Szyby:
Okucia:
Uszczelki:
Dodatki:

Zawsze aktualną ofertę na okna pcv można otrzymać telefonicznie (22 266 86 06), wysyłając do nas e-mail lub bezpośrednio w naszym biurze w Warszawie.

Okna PCV cennik mieszczący się pod domeną http://oknacennik.pl jest własnością firmy Chwil, rozpowszechnianie go w całości lub fragmentach stanowi naruszenie praw autorskich i jest niezgodne z prawem. Firma Chwil jest jednym z największych dystrybutorów okien PCV największych i najbardziej renomowanych producentów okien w Polsce. Posiadamy profesjonalne ekipy montujące okna oraz salon z ekspozycją. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży okien w Warszawie.

Powyższy "Okna PCV cennik" przedstawia ceny ważne do 31. Kwiecień 2017r.

Ceny na okna pcv obowiązują przy zakupie minimum 2szt okien z montażem lub pełną wymianą, przy zakupie jedynie 1szt z montażem obowiązuje dopłata logistyczna +100zł brutto. Przy odbiorze osobistym okien, dopłaty nie obowiązują.

Ceny okien przedstawione w cenniku nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.

Aktualną ofertę lub nietypowe wyceny prosimy kierować na adres e-mail lub telefonicznie.

Napisz do nas zapytanie o ceny okien na maila: EMAIL.
partnerzy: wymiana okien oknapremium wymiana okien wymiana okien wymiana okien bok

© przez Okna Premium. Firma Chwil. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niewątpliwie okna w systemie Rehau Geneo na bazie tworzywa Rau Fipro to szczyt techniki okiennej jeżeli chodzi o profile do produkcji okien. Wg naszej opinii jest to okno z najwyższej półki, dla najbadziej wymagających i wybrednych klientów. Profile geneo produkowane są wyłącznie w niemczech. Do każdego systemu dodajemy własną opinię na jego temat. Szukaj także innych modeli okien.