84-242 Kębłowo
ul Wiejska 3
tel: 510-807-609
biuro@okna.com.pl

01-339 Warszawa
ul Rotundy 9
tel: 22 201 47 05,
email: okna@okna.eu.pl

Strona główna Oferta Kontakt

Cennik okien pcv bluEvolution (Salamander:Brugmann)

bluEvolutuon Cennik salamander bluEvolution bluevolution przekrój

Znakomity nowy produkt fuzii Salamander-Brugmann. Łączy w sobie prostotę, smukłą i delikatną linię a zarazem znakomite parametry cieplne, akustyczne i wytrzymałościowe. Sześcio komorowa rama o szerokości zabudowy 82mm pozwala osiągnąć współczynnik U dla ramy 0,9w/m2*K (dla całego okna U=0,84)) a więc porównywalny ze znacznie grubszymi i o większej liczbie komór profilami. Sklasyfikowany w klasie A ze względu na grubość ścianki, gwarantuje wytrzymałość oraz odporność na wszelkie urazy. System posiada dodatkową uszczelkę środkową która zapewnia wysoką szczelność nawet przy najobfitszych opadach deszczu, oraz oddziela okucie do tzw suchej komory okuciowej, gdzie okucia nie są narażone na wilgoć co za tym idzie korozję. W standardzie wyposażony jest w szybę o współczynniku U=0,5 W/m2*K z Ciepłą ramką tworzywową, a więc w najcieplejszy Pakiet wykonany z trzech szyb wypełniony argonem.

Polecamy stosować ten system wraz z ciepłym montażem w którym się specjalizujemy.

Profile:
Wzmocnienia:
Szyby:
Okucia:
Uszczelki:
Dodatki:
Opinia:
Jest to system dla wymagających klientów. Brugmann i Salamander słyną ze znakomitych właściwości swoich profili zwłaszcza pod względem sztywności oraz bieli profila, dlatego nie są to okna najtańsze ale na pewno warte inwestycji.

Zawsze aktualną ofertę na okna pcv można otrzymać telefonicznie (22 266 86 06), wysyłając do nas e-mail lub bezpośrednio w naszym biurze w Warszawie.

Okna PCV cennik mieszczący się pod domeną http://oknacennik.pl jest własnością firmy Chwil, rozpowszechnianie go w całości lub fragmentach stanowi naruszenie praw autorskich i jest niezgodne z prawem. Firma Chwil jest jednym z największych dystrybutorów okien PCV największych i najbardziej renomowanych producentów okien w Polsce. Posiadamy profesjonalne ekipy montujące okna oraz salon z ekspozycją. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży okien w Warszawie.

Powyższy "Okna PCV cennik" przedstawia ceny ważne do 31. Kwiecień 2017r.

Ceny na okna pcv obowiązują przy zakupie minimum 2szt okien z montażem lub pełną wymianą, przy zakupie jedynie 1szt z montażem obowiązuje dopłata logistyczna +100zł brutto. Przy odbiorze osobistym okien, dopłaty nie obowiązują.

Ceny okien przedstawione w cenniku nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.

Aktualną ofertę lub nietypowe wyceny prosimy kierować na adres e-mail lub telefonicznie.

Napisz do nas zapytanie o ceny okien na maila: EMAIL.
partnerzy: wymiana okien oknapremium wymiana okien wymiana okien wymiana okien bok

© przez Okna Premium. Firma Chwil. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Znakomite okno z rodziny produktów Salamander - Brugmann. Doskonałe parametry, piękna biel profili, wyśmienita sztywność okna plasuje okna bluEvolution w czołówce okien w Polsce. Do każdego systemu dodajemy własną opinię na jego temat. Szukaj także innych modeli okien.