84-242 Kębłowo
ul Wiejska 3
tel: 510-807-609
chwil@chwil.com.pl

01-339 Warszawa
ul Rotundy 9
tel: 505 460 351,
email: okna@okna.eu.pl

Strona główna Oferta Kontakt

Cennik Bram Garażowych - segmentowych Beditom

brama garażowa cennik
Cennik napędów SOMFY (promocja do końca maja):

Poniżej prezentujemy Państwu opis poszczególnych systemów bram garażowych z naszej oferty. Dzięki mnogości wzorów oraz kolorów jesteśmy przekonani że będą Państwo w stanie dobrać odpowiedni rodzaj bramy do swojego domu. Atrakcyjny wygląd, szeroki wybór modeli i elementów wykończenia bram, możliwość lakierowania w pełnej kolorystyce RAL sprawia, że bramy Beditom są atrakcyjne w różnorodnych zastosowaniach architektonicznych, zarówno w nowych jak i remontowanych obiektach. Realizujemy również indywidualne projekty, których celem jest stworzenie oryginalnych i niepowtarzalnych elementów wykończenia. Bramy garażowe Beditom produkowane są na bazie wieloletnich doświadczeń z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości. Bogata paleta klasycznych i modnych kolorów pozwala na dostosowanie naszych bram do każdej elewacji i stolarki okiennej zgodnie z wymaganiami i życzeniami Klienta. Oprócz barw standardowych wykonujemy bramy w dowolnym kolorze zgodnie z paletą RAL.

SYSTEM HI-TECH IZOLINE (Gęste przetłoczenia)
brama topline Bramy z wąskim przetłoczeniem to przede wszystkim idealnie rozłożony wzór przetłoczeń, który pasuje do każdego rozwiązania architektonicznego.
SYSTEM HI-TECH ONELINE (rzadkie przetłoczenia)
brama topline Proste i nowoczesne a zarazem nietuzinkowe, tak najlepiej można scharakteryzować bramy z szerokim przetłoczeniem. Bramy Oneline można wkomponować w każdą architekturę i zawsze osiągniemy ten sam rezultat - perfekcyjną kompozycję.
SYSTEM HI-TECH TOPLINE (gładka bez przetłoczeń)
brama topline Brama wykonana z panela bez przetłoczeń kreuje nadzwyczajną atmosferę. Eleganckie i przestrzenne wzornictwo panela harmonijnie uzupełnia nowoczesną architekturę i podkreśli indywidualność Twojego domu.

Zawsze aktualn± ofertę na okna pcv można otrzymać telefonicznie (22 266 86 06), wysyłaj±c do nas e-mail lub bezpo¶rednio w naszym biurze w Warszawie.

Okna PCV cennik mieszczący się pod domeną http://oknacennik.pl jest własnością firmy Chwil, rozpowszechnianie go w całości lub fragmentach stanowi naruszenie praw autorskich i jest niezgodne z prawem. Firma Chwil jest jednym z największych dystrybutorów okien PCV największych i najbardziej renomowanych producentów okien w Polsce. Posiadamy profesjonalne ekipy montujące okna oraz salon z ekspozycją. Zapraszamy do naszego biura sprzedaży okien w Warszawie.

Powyższy "Okna PCV cennik" przedstawia ceny ważne do 31. Kwiecień 2017r.

Ceny na okna pcv obowiązują przy zakupie minimum 2szt okien z montażem lub pełną wymianą, przy zakupie jedynie 1szt z montażem obowiązuje dopłata logistyczna +100zł brutto. Przy odbiorze osobistym okien, dopłaty nie obowiązują.

Ceny okien przedstawione w cenniku nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.

Aktualną ofertę lub nietypowe wyceny prosimy kierować na adres e-mail lub telefonicznie.

Napisz do nas zapytanie o ceny okien na maila: EMAIL.
partnerzy: wymiana okien oknapremium wymiana okien wymiana okien wymiana okien bok

© przez Okna Premium. Firma Chwil. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Bramy segmentowe cennik Do każdego systemu bram dodajemy własn± opinię na jego temat. Szukaj także innych modeli bram i napędów.